Specjaliści w elektryce

Firma ISEN specjalizuje się w świadczeniu usług z zakresu projektowania, wykonawstwa, a także obsługi serwisowej instalacji elektrycznych i zintegrowanych systemów elektronicznych. Ogromny potencjał naszej firmy pozwala nam na kompleksową realizację zleceń z branży elektrycznej poprzez wdrażanie i stosowanie najbardziej innowacyjnych urządzeń oraz instalacji, co przynosi naszym Klientom wymierne korzyści.

ISEN kompleksowe usługi elektryczne

Posiadamy wysokie kwalifikacje i bogate doświadczenie nabyte przy współpracy z innymi firmami, a także korzystamy z najnowocześniejszych technologii – dzięki temu wybierając nas, stawiasz na najlepsze rozwiązania!

ISEN to:

  • wieloletnie doświadczenie i ogromna wiedza z zakresu automatyki oraz elektryki, co pozwala nam realizować najbardziej ambitne zlecenia;

  • najnowocześniejsze technologie z zakresu elektryki, klimatyzacji, wentylacji czy oświetlenia, dzięki którym będziesz cieszyć się maksymalnym komfortem w swoim domu;

  • innowacyjne systemy alarmowe i monitoringu, a także kontrola dostępu – Ty i Twoi bliscy zapewnicie sobie pełne bezpieczeństwo we własnym domu;

  • naprawa urządzeń, usuwanie awarii instalacji oraz podłączanie sprzętów i nowoczesnych systemów – w oparciu o Twoje indywidualne potrzeby;

  • najnowsze metody pozyskiwania energii, takie jak systemy fotowoltaiczne, które pozwolą Ci znacznie obniżyć koszty i uczynić swój dom ekologicznym.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu – dzięki naszym usługom Twój dom będzie Smart i stanie się idealnym miejscem do życia!

Opinie o nas

Zleciliśmy firmie ISEN montaż systemu bezpieczeństwa (alarmów, kontroli dostępu i kamer). To był dobry wybór – teraz nie musimy obawiać się włamań i jakichkolwiek problemów z zewnątrz.

Ryszard Ogrodnik

Specjaliści z ISEN zamontowali u nas klimatyzację i nowoczesne systemy sterowania ogrzewaniem. Dzięki temu podnieśliśmy komfort w naszej firmie i obniżyliśmy rachunki za ogrzewanie.

Anna Belecka

Polecam specjalistów z firmy ISEN, którzy jak nikt inny znają się na instalacjach elektrycznych – dzięki nim mój dom stał się o wiele bardziej komfortowy i bezpieczny!

Franciszek Stychów

Specjaliści w elektryce

20 lat doświadczenia w branży

Najlepsze ceny na terenie trójmiasta

Dzwoń 24h 512 098 398
512 098 398